Tülay Kumaşcı Resimleri

Murat     14-09-14     GuzeLLer GaLerisi     Tülay Kumaşcı Resimleri     547 Defa Okundu

Tülay kumaşcı resimleri

TüLay Kumaşcı resimleri

Tülay kumaşcı biyografi

tülay kumaşcı biyografi

1Tülay kumaşcı kimdir

tülay kumaşcı kimdir

Tülay kumaşcı öncelikle kimdir? sorusunu hepiniz belkide merak ediyorsunuzdur. Ama Adnan oktar hoca’nın kediciği dediğimizde aklınıza şimdiden bence çok güzel bayanlardan biridir diyorsunuzdur. Evet Adnan oktar hoca’nın Güzel kediciği Tülay kumaşcı verdiği güzel pozlarla herkesi şaşırtmıştır. Böylesine din konusunda hassas olup sürekli Yüce rabbimizi ağzından düşürmeyen bir hanımefendinin verdiği bikinili pozları gündemden düşmüyor. Tülay kumaşcı resimleri, Tülay kumaşcı fotoğrafları ve Tülay kumaşcı kimdir gibi sorular hemen aklınıza gelmektedir. Öncelikle Adnan oktar hoca’nın kediciği dememiz bence fazlasıyla yeterlidir. Tülay Kumaşcı ile yapılan sizi tanıyalım sorusuna verdiği cevab şudur.
İTÜ Matematik Mühendisliği mezunuyum. İstanbul’da yaşıyorum. Güncel, politik ve hayata dair birçok konuda Haberkita, Hürhaber sitelerinde, İpekyolu dergisinde köşe yazılarım yayınlanıyor. Atatürkçü, milliyetçi, dindar biriyim. Allah aşığıyım. Yazmayı insanlarla iletişim halinde olmayı seviyorum. Her türlü fikre saygı duyuyorum. Dünyada savaşların, kargaşa ve çatışmaların son bulup, insanlar arasında sevgi, barış, dostluk, güzel ahlak ve huzurun yaygınlaşmasını arzuluyorum. Bu konuda hayatını İslam’a vakfetmiş, devletin ve milletin bekası için fikri mücadele yürüten, sevgi öğretmeni hocam Adnan Oktar’ın fikir ve düşüncelerini örnek alıyorum. Bireysel, toplumsal ve devletler arası her sorunun sevgi ile çözülebileceğine inanıyorum. Kedi hayranıyım. Spor yapmayı severim.
İşte size kısaca Tülay kumaşcı’yı tanıtmış ve hakkında bilgiler vermiş olduk. Şimdide birkaç resmini sizler için yayınlayalım.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



AmedSohbet.Com

Sohbet Odalarımız üzerinden ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İnsanların canı sıkıldığında yada kendinilerini yalnız hissetiğinde sohbet odalarımıza bağlanarak, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2019 AmedSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır.

Sohbet siteleri