Kalıcı Makyaj

Murat     21-03-15     Kadın     Kalıcı Makyaj     434 Defa Okundu

kalici-makyaj-detay-resimKalıcı makyaj teknikleri.
Son yılların tutkusu olan kalıcı makyaj kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor.
Daha güzel görünmek için kalıcı makyajı tercih eden kadınlarımız kendilerine olan güvenleri daha çok artıyor.
Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür
Makyajı tazeleme, yenileme, ekleme gerekmez.
Zaman ve para tasarrufu sağlar.
Kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu etkiler yaratılabileceği gibi bazı ufak kusurlar kapatılabilir veya şekil bozuklukları giderilebilir.
Daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanılır.
Sabah saatlerinde ayna karşısında uzun bir süre harcadığınız ve o kadar özenle yaptığınız en mükemmel makyaj bile günün sonunda bozuluyor, akıp gidiyor. Bu görüntü ise yüzünüzü bazen daha bakımsız bile gösterebiliyor. Suya dayanıklı makyaj malzemelerini tercih edenler de onları temizlemek için uzun zaman harcamak zorunda kalıyor. Oysa, ortalama 2-4 sene giden kalıcı makyaj bu sorunlarınıza derman oluyor.
Özellikle işinin yoğunluğu ve statüsünden dolayı sürekli bakımlı görünmesi gereken iş kadınları, sanatçılar, makyözler, yakın ve uzak görme problemi yaşayanlar veya sürekli bakımlı olmaya seven kadınlar ve genç kızlar için kalıcı makyaj can kurtarıcı bir yöntem.
– Özellikle aşırı hassas cilt tiplerinde ve makyaj malzemelerine karşı hassasiyet gösterebilen cilt tiplerinde kalıcı makyaj tercih edilebilir.
– Kalıcı makyaj, kaş bölgesi için mükemmel bir seçim. Yaşla birlikte kaşlarında azalma meydana gelenler, geçirilen bir takım hastalıklar sonucu kaşlarında dökülme olanlar, yara izleri olanlar, kaşlarındaki şekil bozukluğu ve asimetrileri gidermek isteyenler için kalıcı makyaj oldukça uygun bir seçenek.
– Özellikle alt ve üst göz kapağında sürekli kalem kullananlar tercih edebilir. Sadece kirpik diplerine yapılacak uygulama bile kirpiklerinizi daha yoğun göstererek gözlerinizi belirginleştirir. Çok doğal sürmeli bakışlara sahip olabilirsiniz.
Güzel görünmek için kalıcı makyajı tercih eden kadınlarımız için uygun fiyatlarla artık kalıcı makyaj yaptırabilirler.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?AmedSohbet.Com

Sohbet Odalarımız üzerinden ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İnsanların canı sıkıldığında yada kendinilerini yalnız hissetiğinde sohbet odalarımıza bağlanarak, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2019 AmedSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır.

Sohbet siteleri