Kadını Nasıl Elde Edersiniz?

Murat     06-03-17     AgaKizi     Kadını Nasıl Elde Edersiniz?     453 Defa Okundu

Bir çok erkek bir kadını kendine aşık etme yöntemini bilmez.
Beğendiği kadını elde edeyim derken, yanlış yöntemlerle kendisinden uzaklaştırabiliyor.
İşte tam bu yüzden bu yazacaklarım siz erkekleri ilgilendiriyor.
Bir kadını kendinize aşık etmek istiyorsanız bu yazımın size yardımcı olacağını umuyorum.

Karşınızdaki kadının söylediklerine Kulak Ver
Onu dinle ve daha sonra yeri geldiğinde hatırlamaya çalış. Mesela kız arkadaşının sevdiği bir şarkının çaldığını duyduğunda sohbetin tam ortasında “Sen bu şarkı seviyordun değil mi?” demen basit bir şey gibi görünse de, karşındaki kızın gözünde saygı ve hayranlık uyandırmanın basit bir yolu aslında. Deneyin.

O etrafta değilken bile onu hatırladığını belli et.
Ama bunu abartmamak gerek ilişkinin başlarında. Zaten bir şeyi devamlı yaparsak, en etkili teknik bile olsa etkisini kaybedecektir. O yüzden yerinde ve zamanında yapmak lazım bu tür şeyleri. Örneğin bu taktiği yeterince çekicilik oluşturduktan ve kendini özlettirdikten sonra yapmak kesinlikle büyülü bir etki yaratır. Çünkü erkeklerin çoğu bunu bu şekilde yapmaz.

Onu özgür bırak.
Bir kızı nasıl kendine aşık edersin konusu üzerine yaptığınız büyük bir hata şu: Her gün saatlerce konuşmak.
Biliyorum insana güzel gelir. Ancak bu özellikle ilişkilerimizin ilk safhalarında yaptığımız belki de en zararlı hatadır. insan zor elde edebildiği şeyi ister.

Kadının ilgi duyduğu şeyleri kulak arkası etme
azda olsa ilgi duyduğu şeylerle ilgilenin hatta bunu yapın.
Örnek:sinemaya mı gitmek istiyor teklif edin beraber gidin yada şarkımı söylüyor eşlik edin yahut alışverişi seviyorsa ”bende geleyim seninle’ demekten çekinmeyin

Buluşacağınız gün kendinize abartılı olmamak şartıyla özen gösterin.
mesela ilk buluşmaya toplantıya gider gibi resmi giyinmeyin.
daha önceden sohbetiniz olmuşsa eğer,erkeklerde nasıl giyim tarzını sevdiğini öğrenmeye çalışıp buluşma gününde tam benzeri olmasa da sevdiği giyim tarzına yakın giyinin ama en önemlisi bakımlı olun.
Ağır bir kokuyla olmamakla beraber güzel hafif bir koku sürün ve ukala davranışlardan kaçının çünkü kadının en nefret ettiği ukala davranışlar ve kendini beğenmişliktir.
Erkek centilmenliğinden ödün vermeden aktif, kararlı ve risk alan taraf olmalı. Çünkü eğer bunları bir erkek yapamazsa kızlar hiç yapamaz.

Son olarak şunu belirtmek istiyorum
Unutmayın ki yakışıklı olmanız kadının size aşık olması anlamına gelmiyor.ilk bakışta kadını etkileyecektir ama sonrasında sizin hal ve hareketleriniz , tavırlarınız ve karakteriniz onu size aşık ettirecektir. Yazılarımın devamı gelecektir. Sohbetdevran.com da bizi takip etmeye devam edin .Ağa Kızın dan Sevgiler…

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?AmedSohbet.Com

Sohbet Odalarımız üzerinden ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İnsanların canı sıkıldığında yada kendinilerini yalnız hissetiğinde sohbet odalarımıza bağlanarak, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2019 AmedSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır.

Sohbet siteleri