Demet yine delirdi

Murat     08-07-10     Magazin     Demet yine delirdi     432 Defa Okundu

Asayiş Şube Müdürlüğüne gelen Demet Akalın ve Nur Ertürk polise internet ortamı ile ilgili şikayette bulundular.

Demet Akalın Facebook’ta kurulan bir gurupta kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu söylerken Nur Ertürk ise 5 bin hayranının bulunduğu Facebook sayfasının çalındığını söyleyip polisten yardım istedi.

İŞTE DEMET’İ ÇILDIRTAN FOTOĞRAFLAR

 

 

Asayiş Şube Müdürlüğüne sabah saatlerinde gelen Demet Akalın, Bilişim Büro Amirliğine giderek savcılığa yaptığı suç duyurusunun ardından ifade verdi. Demet Akalın, Facebook’ta ”Anti Demet Akalın” ismiyle kurulan bir gurupta kendisine hakaret edildiğini söyledi.

Hakaretlerin yazdığı sitenin bir çıktısınıda polise teslim eden Demet Akalın, kendisine hakaret eden kişileri hiç tanımadığını ve bulunmalarını istedi. Yaklaşık 1 saat

kaldığı Asayiş Şube Müdürlüğünde ayrılan Demet Akalın ayrılırken ”Facebook’ta bana hakaret edenlerle ilgili şikayetimi yaptım. En kısa zamanda bulunup ceza alacaklarına inanıyorum” dedi.

Polis olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü hakaret içeren yazıları yazanların IP numaralarından adreslerinin belirleneceğini daha sonra gözaltına alınıp ifadelerinin alınacağını söylediler.

NUR ERTÜRK’ÜN SAYFASINI ÇALDILAR

Bilişim Şuçları Büro Amirliğinin diğer ünlü konuğu ise akşam saatlerinde geldi. Türkücü Nur Ertürk, Facebook sayfasının çalındığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Facebook’taki sayfasında 5 bin kayıtlı hayranının bulunduğunu söyleyen ünlü sanatçı “Sayfama girmek istediğimde başaramadım. Birisi girip şifremi değiştirmiş.

Sayfam şu anda başkasının elinde. Bunu kim neden yaptı bilmiyorum. Bu kişiden şikayetçiyim“ dedi. Polis Nur Ertürk’ün sayfasınının şifresini çalan Hacker’ı bulmak için harekete geçti.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?AmedSohbet.Com

Sohbet Odalarımız üzerinden ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İnsanların canı sıkıldığında yada kendinilerini yalnız hissetiğinde sohbet odalarımıza bağlanarak, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2019 AmedSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır.

Sohbet siteleri