Cinsellik de Erkek Ve Kadın Faktörü

Murat     05-04-17     AgaKizi     Cinsellik de Erkek Ve Kadın Faktörü     811 Defa Okundu

Erkekler için cinsellik ne kadar önemliyse,kadınlar içinde bir o kadar önem taşır.
Erkekler cinsellikte kadınların kendilerine her istediğini vermesini isterler ve cinselliğin sınırsız olmasını gerektiğini savunurlar.Bu kadınlar için de geçerli bir durumdur.

Her iki tarafın da cinsellikte istekli ve gönüllü olması gerekiyor.Cinsel haz duyması ve doyuma ulaşması sağlıklı bir cinsel ilişkinin önemli unsurlarıdır.Tek taraflı istek yada haz ve doyuma dayanan tarzda bir ilişki pek de sağlıklı sayılmaz.
Örneğin erkek, kadının haz duyup duymadığına bakmadan tek taraflı haz yaşayıp sevişmeyi,ilişkiyi bitirdiğinde kadın, zevk için kullanıldığını düşünerek erkeğe kızabilir ve erkeği cezalandırmak için ilk başvuracağı yol onu ilişkiden mahrum etmek olacaktır.
Sağlıklı bir cinsel ilişki için eşlerin her ikisinin de buna hem kedisini hemde eşini hazırlaması, cinsel arzunun olması ve cinsel uyarılmanın oluşması gerekir.Eşlerin birbirlerine güzel sözler söylemeleri; öpme, öpüşme, dokunma ve okşamaları sevginin gösterilmesinde çok etkilidir ve cinsel arzuyu uyandırıp sağlıklı bir cinselliğe kapı açar.

Sohbetdevran.com- Amedsohbet.com AğA Kızı’ından Sevgiler…

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?AmedSohbet.Com

Sohbet Odalarımız üzerinden ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz. İnsanların canı sıkıldığında yada kendinilerini yalnız hissetiğinde sohbet odalarımıza bağlanarak, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2019 AmedSohbet.Com - Tüm hakları saklıdır.

Sohbet siteleri