Abonemiz Olun:Konular Yorumlar

Suan Burdasiniz: Ana sayfa » AgaKizi » Erkekler Neden İhanet Eder?

Daha önceki yazımda,kadınların yaptığı hatalardan dolayı erkeklerin ihanetini azda olsa anlatmıştım.
Şimdide kadın açısından konuyu ele almak istiyorum.
Karşınızdaki kadın çok güzel, çok bakımlı,size ilgi alaka gösteriyor,
cinsellik’de istediğinizi veriyor peki o zaman neden ihanet ediyor?
Erkeklere sorduk ve erkeklerin verdikleri cevaplardan bir kaçını sizlerle paylaşacağım.
İşte erkeklerin verdiği cevaplar:
Ahmet:Hem yakışıklı görünüyorum hem de kadınların beğendiği başka özelliklerim var. Karımı çok seviyorum, o da benimle ilgili özellikleri seviyor ama o zaten elimin altında. Bazen kendimi güçlü hissettirecek şeyler istiyorum. İşte o zaman yeni bir kadın buna cevap olabiliyor.

Kamuran : Karım yaptığım her şeyde bir hata bulur. Onun gözünde her zaman uygunsuz şeyler yapan birisiyim. Bu nedenle de beni cazip, ilginç, akıllı ve komik bulan kadınlar gördüğüm zaman dayanamıyorum. Kendimi o zaman yeniden doğmuş gibi hissediyorum.

Selim : Kendimi yakışıklı buluyorum ve birisi benimle ilgilendiğinde çok mutlu oluyorum. O zaman kendimi, kısa bir süre bile olsa dünyanın en hoş ve başarılı erkeği gibi görüyorum.

Peki bu cevaplar ne derece ihanetin bahanesi olabilir.
Bunun cevabını çoğunuz bulamıyorsunuz ama bana sorarsanız,
Erkeklerin değişiklik istedikleridir. Sohbetdevran.com – Amedsohbet.com da ilginç konularım devam edecek Ağa Kızın’dan Sevgiler…Yorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

© 2017 Amedsohbet | Sohbet siteleri, Chat siteleri, Sohbet kanalları, Canli sohbet · Abonemiz Olun:KonularYorumlar · Tasarım by Murat · Hosting Saglayici
sohbet sohbet